slajd4

logon

Smaller Default Larger

Dnia 11.08.2009r. odbyła się wycieczka do Krynicy, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły od klasy ISP do III GP. Wszyscy świetnie się bawili pomimo mglistej pogody. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Dnia 17.06.2009 w naszej szkole odbyło się Uroczyste Pożegnanie klasy III Gimnazjum, w którym wzięli udział rodzice oraz wszyscy nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Bruśniku.

 

W ostatnią niedzielę maja szkoła zorganizowała festyn. Zabawę rozpoczęliśmy o godz. 15 i trwała do 20 30. Na początku była część oficjalna, która składała się z akademii i występów z okazji Dnia Mamy i Taty. Imprezę uświetniło Koło Gospodyń Wiejskich, które mówiło wiersze dla dzieci i śpiewało zapomniane młodemu pokoleniu piosenki. Gościnie wystąpiły u nas zespoły: "Gamma" i "Vokal" ze swoim repertuarem. Swoją choreografię przedstawiły dziewczęta ze Zborowic, prezentując kilka układów tanecznych. Na pikniku debiutowały również dziewczęta z naszej szkoły prezentując swój układ taneczny. Klasa V odegrała profilaktyczną scenkę o krokodylu z Nilu. Widzowie byli zachwyceni kabaretem - mimo złej pogody ludzie świetnie się bawili. Kilka par zaprezentowało walc wiedeński i chache. Chyba największym zainteresowaniem cieszył się pokaz mody. Mogliśmy obejrzeć modę szkolną, sportową i elegancką. Ten pokaz praktycznie nie różnił się od tych w stolicach mody, nasze uczennice i uczniowie byli jak profesjonaliści. Punktem kulminacyjnym festynu było losowanie głównych nagród w loterii fantowej. Gdy nastąpił kres występom na scenie zabawa przeniosła się do remizy, gdzie przygrywał zespół "Klimat". Innymi atrakcjami była strzelnica, gdzie każdy za grosze mógł spróbować swoich sił w strzelaniu do celu. Nasz bufet oferował pyszne ciasta domowej roboty, czy kiełbasce prosto z grilla. Dziękujemy bardzo sponsorom, którzy bardzo nas wspomogli swoją życzliwością. Mimo, że pogoda nie dopisywała zabawa podczas pikniku była doskonała i z pewnością nikt się nie nudził.

 

5.05.2009r. odbyło się przedstawienie z okazji uroczystości 3 maja. Jak co roku obchodziliśmy kolejną rocznicę uchwalenia konstytucji. Tym razem akademię przygotowała klasa II GIMNAZJUM wraz ze swoja wychowawczynią, panią Justyną Sową. Wsłuchując się w wiersze i piosenki poczuliśmy tą podniosłą atmosferę ówczesnych czasów.