slajd4

logon

Smaller Default Larger

 

 

Dnia 20 maja 2022r. odbyła się na wycieczka do kina oraz parku trampolin- Fly Park. W kinie w Tuchowie grupa Jeżyki obejrzeli II część „Sonica- szybki jak błyskawica”- dzieci z zainteresowaniem śledziły dalsze losy sympatycznego niebieskiego stworka. Następnie udali się do Tarnowa do Parku Trampolin. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora korzystali z szeregu atrakcji. Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania czasu. Na trampolinach było zabawnie i wesoło. Na zakończenie wycieczki zjedli pyszne lody w Mc Donaldzie. Wycieczka dla przedszkolaków była dużym i radosnym przeżyciem.

 

Kolejną atrakcją dla dzieci z przedszkola był wyjazd do Parku Zdrojowego w Ciężkowicach na Dzień Dziecka. Na miejscu przedszkolaki mogły wyszaleć się na placu zabaw, spędzić miło czas z animatorkami oraz zobaczyć pokaz dzielnych strażaków a także spróbować swoich sił przy laniu wody wężem strażackim. Szczęśliwe dzieci wróciły do przedszkola.

 

W dniu 12 maja przedszkolaki udały się na w wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Ciężkowicach. Dzieci zobaczyły bogatą kolekcję okazów owadów, ptaków i zwierząt. Udali się również łodzią podwodną w wirtualną   podróż wzdłuż rzeki Białej. Jednak najbardziej dzieciaki oczarowała szklana podłoga pod która odtworzono łąkę z roślinnością i zwierzątkami , które mieszkają na niej. Następnym etapem wycieczki była wspinaczka po górkach w Skamieniałym Miasteczku podziwiając różne kształty skałek. Ze skałami  związane  jest wiele legend, o których opowiedziała nam  bardzo miła przewodniczka.  Na koniec  aby się ochłodzić dzieci zjadły ulubiony deser- lody.  Wycieczka dla przedszkolaków była dużym i radosnym przeżyciem.