slajd4

logon

Smaller Default Larger

Dnia 18 stycznia 2023r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Ciężkowicach odbył się III Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. VIII Oliwia Kuropatwa, która wykonała piękną piosenkę zimową pt. „Snowman”, w oryginale wykonywaną przez Sia. Zajęła ona II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Składamy jej gratulacje i życzymy dalszych sukcesów zarówno wokalnych, jak i językowych.

CCI20012023 (Copy)

 

 

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Mój Dom pod Bało-Czerwoną Flagą”. Dnia 6 grudnia w same Mikołajki Bractwo Kurków z Ciężkowic przyjechali do naszej szkoły wręczyć uczestnikom konkursu dyplomy oraz nagrody.

Konkurs zrealizowano dzięki Zarządowi Województwa Małopolskiego, który udzielił wsparcia finansowego w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze: nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2022 r. pn. Kocham Polskę. Wyróżnionym dzieciom gratulujemy.

 

KONKURS PLASTYCZNY

Dzieci z oddziału przedszkolnego już po raz drugi wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Spółkę Komunalną Dorzecze Białej Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana III Sobieskiego w Tuchowie pt. „Oszczędzam wodę , chronię przyrodę.”

Celem Konkursu jest:

1. Rozwijanie u dziecka wrażliwości ekologicznej.

2. Podejmowanie inicjatyw mających na celu promowanie postaw odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego i innych osób.

3. Kształtowanie u dzieci harmonii ze środowiskiem i postaw pro ekologicznych.

4. Propagowanie wiedzy na temat wody jako niezbędnego elementu do życia dla człowieka oraz całego otoczenia.

5. Rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci.

Zwycięskie prace znajdą się w kalendarzu Spółki Komunalnej „Dorzecze Białej” na rok 2023 oraz otrzymają nagrody rzeczowe. Życzymy powodzenia.