slajd4

logon

Smaller Default Larger

Dnia 4 maja w naszej szkole odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas VI i VII pod opieką Joanny Wiejaczki.

Podczas akademii uczniowie zaprezentowali krótką scenkę nawiązującą do wydarzeń związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, przybliżając jej znaczenie oraz realia historyczne tamtego okresu.